Produkti & Pakalpojumi

Mūsu misija ir piedāvāt efektīvus, augstas kvalitātes ieguldījumu risinājumus, kas balstīti uz mūsdienīgiem datu analītikas principiem. Ilgtspējīgu un spēcīgu uzņēmumu atrašana ir un vienmēr būs mūsu ieguldījumu produktu galvenā stratēģija. Mēs turpinām koncentrēties uz šīs savas pamatkompetences pakāpenisku attīstību un pilnveidošanu.

Individuāli ieguldījumu risinājumi

Izstrādājam individuāli pielāgotus investīciju risinājumus un ieguldījumu portfeļus, kas pielāgoti finanšu tirgu attīstībai un katra klienta individuālajām prasībām. Visu mūsu izstrādāto produktu pamats būs skaidra, disciplinēta un sistemātiska analīze, kas ir ilgtspējīgu investīciju panākumu atslēga.

Hérens Quality Asset Management

Izpēte un datu analīze

Veicam Jums nepieciešamo tirgu un nozaru izpēti, izstrādājam uzņēmumu biznesa vērtējumus, kas aptver tādus aspektus kā biznesa modeļa analīze, finanšu stāvokļa novērtējums, korporatīvās pārvaldības analīze, novērtēšana, korporatīvās sociālās atbildības aspektu novērtēšana, u.c.

Hérens Quality Asset Management

Aktīvu izvietošanas konsultācijas

Mūsu komanda palīdzēs Jums izveidot piemērotāko finanšu portfeli un aktīvu izvietojumu, ņemot vērā riska profilu, ieguldījumu horizontu un citus personīgos apstākļus, kas Jums nozīmīgi.

Hérens Quality Asset Management

Sazinieties un atradīsim Jums piemērotāko risinājumu!

Hérens Quality Asset Management